اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

توقیف اتوبوس مسافربری با 20 کیلو شیشه

توقیف اتوبوس مسافربری با 20 کیلو شیشه

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر بزرگ از دستگیری 3 سوداگر مواد مخدر و کشف 20 کیلو و 450 گرم شیشه خبرداد و گفت: متهمان با استفاده از یک دستگاه اتوبوس مسافربری قصد انتقال محموله شیشه را به تهران داشتند.

به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" در تشریح جزئیات این خبر اعلام کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر مشخص شد یکی از قاچاقچیان مواد مخدر با  همکاری دو تن از همدستانش قصد تهیه و انتقال مواد روانگردان از مرزهای کشور به شهر تهران دارد.
وی عنوان کرد: به دنبال این موضوع ماموران عملیات ویژه این پلیس با رصد دقیق فعالیت مجرمانه متهمان دریافتند این متهمان  با مراجعه به مرزهای کشور مقادیری مواد روانگردان شیشه تهیه و قصد دارند با یک دستگاه اتوبوس مسافربری به شهر تهران منتقل کنند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران افزود: با تجمیع اطلاعات بدست آمده و هماهنگی های قضائی، محور های مواصلاتی به شهر تهران تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار گرفت تا اینکه ماموران عملیات ویژه این پلیس موفق شدند خودروی متهمان را در محدوده میدان "آقا نور" شناسایی و در یک عملیات پلیسی آن را توقیف  کردند.
سرهنگ حسنوند با بیان این که در این رابطه سه متهم دستگیر شد، اضافه کرد: در بررسی های تخصصی از داخل اتوبوس مسافربری 20 کیلو و 450 گرم شیشه کشف شد.
این مقام پلیسی خاطر نشان کرد: هر سه متهم پس از کشف جزئیات پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

کپی