اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

لو رفتن آدامس های خارجی قاچاق در "ملارد"

لو رفتن آدامس های خارجی قاچاق در "ملارد"

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف 108 هزار عدد انواع آدامس های خارجی قاچاق به ارزش 8 میلیارد ریال در "ملارد" خبر داد.

 سردار "کیوان ظهیری" با اعلام این خبر، اظهار داشت: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع کالای قاچاق، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان "ملارد" قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی فردی شدند که در امر تهیه و توزیع آدامس های خارجی قاچاق فعالیت داشت.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: ماموران با شناسایی محل فعالیت این فرد در "لم آباد ملارد" و با هماهنگی قضائی وارد انبار شده و در بازرسی از این محل 108 هزار عدد انواع آدامس خارجی قاچاق کشف و یک نفر را در این خصوص دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اعلام اینکه ارزش ریالی اقلام مکشوفه قاچاق توسط کارشناسان 8 میلیارد ریال برآورد شده است، بیان داشت: متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

سردار ظهیری خاطرنشان کرد: قاچاق کالا یکی از مهمترین عوامل ایجاد مشکلات اقتصادی و افزایش مشاغل کاذب در جامعه محسوب می شود که باید با آگاهی بخشی به مردم و مبارزه هدفمند با این پدیده قبیح اجتماعی قدم های مفید و موثر در جهت کاهش اثرات منفی آن در جامعه و حمایت از تولید کنندگان داخلی برداریم.$پلیس

کپی