اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

زمینگیری سارقان میلیاردی طلا در بانه

زمینگیری سارقان میلیاردی طلا در بانه

فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 سارق غیربومی طلا و جواهرات میلیاردی درعملیات ضربتی پلیس شهرستان بانه خبر داد.

سردار "علی آزادی"  اظهار داشت: با مراجعه یکی از شهروندان به پلیس آگاهی شهرستان بانه و طرح شکایتی مبنی بر سرقت 900گرم طلا و جواهرات از منزل وی، بررسی موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی های میدانی و انجام تحقیقات تخصصی پلیسی و اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس آگاهی 2 سارق حرفه ای که اصالتا اهل استان های مجاور بودند، شناسایی و مراتب دستگیری آنان به فوریت در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی کردستان تصریح کرد: با هماهنگی مراجع قضائی و اخذ نیابت، ماموران به استان مورد نظر اعزام و طی یک عملیات غافلگیر کننده پلیسی موفق به دستگیری سارقان شدند.

سردار آزادی با اشاره به دستگیر یک مالخر و کشف مقادیری طلا ازمخفیگاه وی عنوان داشت: با هوشیاری ماموران، مابقی طلاها که به صورت آب شده در کمد لباس منزل متهم مخفی شده بود، کشف و تحویل مال باخته شد.

فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به تکمیل پرونده ومعرفی متهمان به مراجع قضائی، گفت: کارشناسان ارزش این مقدار طلای سرقتی کشف شده را بیش از 10 میلیارد ریال برآورد کردند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این اقدام هوشمندانه و تلاش مجدانه ماموران پلیس، مراتب قدردانی و رضایت شهروندان را به همراه داشته است.$پلیس

کپی