اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

کشف ابزار آلات و ماینر قاچاق در "اصفهان"

کشف ابزار آلات و ماینر قاچاق در "اصفهان"

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف محموله ای شامل انواع ابزار آلات برقی و دستی و 22 دستگاه ماینر به ارزش 30 میلیارد ریال در یک منزل مسکونی خبر داد.

سرهنگ "محمدرضا هاشمی فر"  بیان داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی اصفهان از دپوی تعداد زیادی ابزارآلات و ماینر در منزلی مسکونی مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: پس از اطمینان از صحت موضوع و انجام هماهنگی های لازم قضائی یک گروه از ماموران مجرب به منزل مورد نظر اعزام و در بازرسی از محل 8 تن انواع ابزار آلات برقی و دستی شامل انواع دریل، صفحه چوب بر، دستگاه فرز و دیگر ابزار آلات را کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه ارزش ابزارآلات کشف شده توسط کارشناسان مربوطه 10 میلیارد ریال اعلام شده است، ادامه داد: همچنین 22 دستگاه ماینر حین استخراج ارز دیجیتال نیز در محل کشف شد که به شبکه پشت کنتور برق متصل شده بودند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: ارزش ماینرهای کشف شده نیز توسط کارشناسان مربوطه 20 میلیارد ریال اعلام شده است و 2 نفر نیز در ارتباط با این پرونده دستگیر شدند.

سرهنگ هاشمی فر با اشاره به اینکه در مجموع 30 میلیارد ریال انواع ابزار آلات و ماینر قاچاق در این عملیات کشف شد، تصریح کرد: متهمان پرونده نیز برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان از مردم خواست، هر گونه اخبار و موضوع های مشکوک را از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات قانونی نیروی انتظامی در اسرع وقت انجام شود.$پلیس

کپی