اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

بازداشت جاعل حرفه ای در رامسر

بازداشت جاعل حرفه ای در رامسر

فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری کلاهبردار و جاعل حرفه ای با 50 میلیارد ریال کلاهبرداری در شهرستان "رامسر" خبر داد.

سردار "مرتضی میرزایی" در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی در پی دریافت 15 فقره پرونده مبنی بر کلاهبرداری با شیوه جعل و فروش مال غیر به شهروندان، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه متهم با جعل سند از شهروندان به مبلغ 50میلیارد ریال با بهانه فروش آپارتمان کلاهبرداری کرده، افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، مخفیگاه این کلاهبردار حرفه ای را شناسایی و با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، با اشاره به اینکه متهم پس از دستگیری به هر 15 فقره کلاهبرداری از شهروندان با جعل سند اعتراف کرد، تصریح کرد: متهم به مرجع قضائی معرفی و با قرار وثیقه 100میلیارد ریالی روانه زندان شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: شهروندان قبل از انجام هرگونه معاملات ملکی با انجام استعلام های لازم در خصوص ملک مورد معامله از ادارات ذی ربط و تحقیقات کامل در خصوص طرف معامله خود با اطمینان خاطر پای معامله حضور یابند.#پلیس

کپی