اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

ثبت 60 فقره سرقت درکارنامه سارقان کرمانی

ثبت 60 فقره سرقت درکارنامه سارقان کرمانی

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری اعضای یک باند و کشف 60 فقره سرقت در عملیات ماموران کلانتری 16 خبر داد.

سرهنگ "مهدی پور امینایی"  اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح حوزه استحفاظی، ماموران کلانتری 16 با  اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی های هدفمند و شبانه روزی موفق شدند، یک سارق را  با یک دستگاه خودرو سرقتی شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

سرهنگ پور امینایی افزود: در تحقیقات انجام گرفته از سوی پلیس، متهم به 60 فقره سرقت محتویات داخل خودرو با همدستی 3 سارق دیگر در سطح شهر کرمان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به دستگیری همدستان سارق تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از مخفیگاه سارقان دستگیر شده مقداری زیادی اموال مسروقه کشف و متهم پس از سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و تعدادی از اموال مکشوفه پس از شناسایی تحویل مال باختگان شد که تحقیقات پلیس به منظور شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان به شهروندان توصیه کرد: به منظور پیشگیری از سرقت، وجه نقد و اشیاء قیمتی را در داخل خودرو قرار نداده و خودرو را به تجهیزات بازدارنده و سیستم های ضد سرقت وبه روز مانند جی پی اس مجهز کنند.

وی با اشاره به اینکه شهروندان می توانند با معرفی نامه از کلانتری های شهرستان کرمان از تخفیف سیستم جی پی اس استفاده کنند از شهروندان خواست جهت شناسایی اموال خود به کلانتری 16 این فرماندهی واقع در بلوار ترمینال قدیم شهر کرمان مراجعه کنند.#پلیس

کپی