اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

جاسازی تریاک در محموله صیفی جات

جاسازی تریاک در محموله صیفی جات

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری 2 قاچاقچی مواد مخدر در میدان تره بار تهران خبر داد و گفت: از خودروی متهمان 123 کیلو و 500 گرم تریاک کشف شد.

سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" ، بیان داشت: با اطلاع از اینکه یکی از قاچاقچیان مواد مخدر  با همکاری یکی از همدستانش قصد دارد مقداری مواد مخدر از استان های مرزی کشور تهیه و با یک دستگاه کامیون تحت  پوشش بار صیفی جات (هندوانه) به  تهران منتقل کند، تیمی از ماموران پایگاه یکم پلیس مبارزه با مواد مخدر  برای شناسایی و دستگیری متهم  وارد عمل شدند.

وی با اشاره به اینکه در این تحقیقات مشخص شد که خبر صحت دارد و متهم قصد دارد که محموله هندوانه را در میدان تره بار تهران تخلیه کند، ادامه داد:  ماموران پایگاه یکم این پلیس، پس از مدتی کنترل خودروهای عبوری، خودروی متهم را در یکی از محورهای مواصلاتی به شهر تهران مشاهده و پس از تعقیب خودروی مذکور در میدان تره بار تهران متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تصریح کرد: پس از توقف خودرو در میدان تره بار ماموران موفق شدند، متهم را هنگام تخلیه بار دستگیر کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از خودروی متهمان 123 کیلو و 500 گرم تریاک که لابلای محموله هندوانه جاسازی شده بود، کشف شد.

گفتنی است با تکمیل پرونده و ثبت اعتراف متهمان، هر 2 متهم برای رسیدگی قضائی به دادسرا معرفی شدند.#پلیس

کپی