اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

گودال آب جان کودک 11 ساله خیرآبادی را گرفت

گودال آب جان کودک 11 ساله خیرآبادی را گرفت

عضو تیم امداد و نجات هلال احمر تویسرکان گفت: بر اثر بی احتیاطی و بازی یک خواهر و بردار اهل روستای خیرآباد،در گودال یک باغ سقوط کردند که پسر ۱۱ ساله جان خود را از دست داد.

 احسان زنگنه اظهار کرد: پس از سقوط بلافاصله پدر این خواهر و برادر که جانباز و از ناحیه دو پا معلول بوده با آن وضعیت هر چه تلاش می‌کند موفق نمی‌شود کاری از پیش ببرد.

زنگنه افزود: بنابراین رأس ساعت ۱۹ و ۲۷ دقیقه به پایگاه شهید جعفری خیرآباد مراجعه می‌کند و تیم امدادی این پایگاه هم بلافاصله پس از چند دقیقه به محل اعزام و بعد از طی مسافتی سه کیلومتری به گودال رسیده و وارد عمل شد.

وی بیان کرد: پس از جستجو و بررسی صحنه و گفته پدر متوفی عمق آب در حدود ۶ متر بود و جستجوی ما نتیجه ندادو از آنجا که عمق آب و شرایط کدر و لجنی مانع از ادامه کار شد، سایر همکاران اورژانس، آتش نشانی و نیروی انتظامی بعد از ما در صحنه حضور پیدا کردند.

عضو تیم امداد و نجات پایگاه خیرآباد ادامه داد: این عملیات نزدیک به چهار ساعت به طول انجامید و با خالی کردن آب توسط پمپ آب، تا حدودی گودال خالی و نیروهای غواص وارد عمل شده و با جستجو پیکر بی جان کودک ۱۱ ساله از کف گودال بالا آوردند.

زنگنه درپایان خاطرنشان کرد: افراد حاضر در عملیات نجاتگران پایگاه شهید جعفری خیرآباد متشکل از احسان زنگنه و محمدرضا ترکاشوند و تیم پشتیبانی نیز سهراب اسدی، حسین حسن رضایی، علیرضا ایلخانی، سجاد سوری و اصغر اسماعیل بودند.

مهر

کپی