اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

کشف ۳ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در زیرکوه

کشف ۳ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در زیرکوه

ماموران انتظامی در بازرسی از یک منزل مسکونی ۳ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق به ارزش ۷۵۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف کردند.

 فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان اخباری کشف ۳ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در زیرکوه  مبنی بر نگهداری تعدادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال در یکی از منازل مسکونی این شهرستان دریافت کردند که بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ حسینی افزود: مأموران با انجام تحقیقات تخصصی و پلیسی، محل نگهداری دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال را شناسایی کردند که پس از هماهنگی با مقام قضائی با رعایت حقوق شهروندی به محل اعزام شدند.

وی تصریح کرد: مأموران در بازرسی و پاکسازی از محل ۳ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیر مجاز کشف کردند که ارزش ریالی این اقلام غیرمجاز توسط کارشناسان مربوطه ۷۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه با بیان اینکه متهم دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شده است تاکید کرد: دستگیری مجرمان و برخورد با هنجارشکنان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و شهروندان در صورت اطلاع از این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند./صداو سیما 

کپی