اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

کشف بیش از ۳۳ هزار حبه قرص روانگردان

کشف بیش از ۳۳ هزار حبه قرص روانگردان

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر از کشف بیش ۳۳ هزار حبه قرص روانگردان و غیر مجاز خبر داد.

سرهنگ محمدزمان بیگی اظهار داشت: با کسب خبری مبنی بر جابجایی قرص غیرمجاز کشف بیش از ۳۳ هزار حبه قرص روانگردانو روانگردان از طریق مرسوله پستی از مسیر استان‌های مرکزی به سمت استان‌های جنوبی، موضوع بصورت ویژه در دستورکار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی با اشاره به همکاری‌های سربازان گمنان امام زمان (عج) در این ماموریت، افزود: با انجام اقدامات پلیسی و رد زنی، شرکت انتقال دهنده این محموله غیرمجاز مشخص شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر تصریح کرد: با هماهنگی قضائی و در یک عملیات مشترک با پلیس اهواز این مرسوله پستی در انبار مرکزی شرکت انتقال دهنده کشف و مقدار ۳۳ هزار و ۱۰۰ حبه قرص غیرمجاز و روانگردان کشف شد.

وی خاطر نشان کرد: در ادامه با پیگیری موضوع و بازدید از مقصد این مرسوله که یک واحد صنفی بود تعداد ۸۶۴ حبه قرص غیر مجاز و مقدار ۷ لیتر شربت روانگردان کشف و در این راستا ۲ متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ بیگی با اشاره به اینکه مواد مخدر و روانگردان از جهات گوناگون حیات سالم و فرهنگی یک جامعه را تهدید می‌کند، گفت: پلیس با تمام توان و جدیت با قاچاقچیان و اخلالگران نظم و امنیت عمومی مقابله کند./ایسنا

کپی