اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

تصادف در شهرستان دیر یک کشته و ۲ مصدوم داشت

تصادف در شهرستان دیر یک کشته و ۲ مصدوم داشت

مسئول اورژانس ۱۱۵ دیر استان بوشهر گفت: بر اثر برخورد رو در رو ۲ خودروی سواری پژو ۴۰۵ و دنا در این شهرستان یک تن کشته و ۲ نفر مصدوم شدند.

حسین ناظمیان‌پور  افزود: این حادثه ساعت ۴:۱۲ بامداد روز پنجشنبه در جاده کمربندی دوراهک رخ داد و بلافاصله پس از اطلاع به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیر، ۲ تیم فوریت‌های پزشکی  با ۲ دستگاه آمبولانس از پایگاه اورژانس ۱۱۵ دوراهک و دیّر به محل حادثه اعزام شد.

وی اضافه کرد: در این حادثه راننده خودرو پژوه ۴۰۵ به علت صدمه به اندام‌های حیاتی در دم فوت و تنها سرنشین آن نیز از ناحیه سر، دست، پا و قفسه سینه دچار صدمه شد که توسط کارشناسان عملیات اورژانس ۱۱۵ پایگاه فوریت‌های پزشکی دیّر به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان منتقل شد.

ناظمیان پور با اشاره به مصدومیت تنها سرنشین خودروی سواری دنا در این حادثه گفت: آقایی ۴۰ ساله راننده این خودرو بود که از ناحیه دست و پا دچار شکستگی و صدمه شد.

وی ادامه داد: به علت گیر افتادن راننده دنا پس از برخورد شدید دو خودرو به یکدیگر ، با اطلاع کارشناسان اورژانس و حضور تیم‌های آتش نشانی دوراهک، دیر و کنگان عملیات رهاسازی مصدوم انجام گرفت و توسط پایگاه اورژانس ۱۱۵ دوراهک پس از ارایه کمک‌های اولیه درمانی به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان انتقال یافت.

علت دقیق تصادف توسط کارشناسان و پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است./ایرنا

کپی