اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

کشف 40 هزار لیتر سوخت قاچاق در"هریس"

کشف 40 هزار لیتر سوخت قاچاق در"هریس"

جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از کشف 40 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع نفت کوره به ارزش 4 میلیارد ریال خبر داد.

سردار "علی محمدی" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبر مبنی بر قاچاق نفت کوره ی دولتی توسط افراد ناشناس در کوره های آجر پزی یکی از روستاهای سطح حوزه، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی بخش "خواجه" قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل شناسایی شده اعزام و با بررسی های بیشتر به یکی از کوره های آجر پزی که سال ها غیر فعال بوده و با ایجاد خاکریز مانع دید از اطراف بود مشکوک شدند .

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: در بازرسی از این کوره آجرپزی مقدار 40 هزار لیتر نفت کوره قاچاق که در تعداد 4 تانکر دپو شده بود،کشف شد.

سردار "محمدی" با بیان اینکه در این راستا صاحب واحد کوره پزی به عنوان متهم اصلی دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد،گفت: ارزش ریالی سوخت های قاچاق کشف شده برابر اعلام کارشناسان امر 4 میلیارد ریال برآورد شده است.

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی در پایان از شهروندان درخواست کرد:در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر مجاز از جمله احتکار و قاچاق توسط افراد فرصت طلب و سود جو، موضوع را از طریق تلفن 110 به پلیس به پلیس اطلاع داده تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد./فارس

کپی