اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

دستگیری سارق میلیاردی در بوکان

دستگیری سارق میلیاردی در بوکان

مأموران انتظامی شهرستان بوکان سارق میلیاردی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بوکان گفت: با تلاش مأموران انتظامی، یک سارق حرفه‌ای و میلیاردی منازل،خانه باغها، مغازه و وسایل داخل خودرو در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ سلمان حیدری افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت در این شهرستان موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان با حساسیت در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

سرهنگ حیدری گفت: مأموران پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی توانستند سرنخ‌ هایی از عامل یا عاملان این سرقتها به دست آورده و در عملیاتی غافلگیرانه این سارق حرفه ای را در مخفیگاه خود دستگیر کنند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از محل اختفای این سارق مقدار قابل توجهی از اقلام سرقتی به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بوکان گفت: سارق در بازجویی‌ ها به ۴۵ فقره انواع سرقت از مغازه، منازل، خانه باغها، داخل خودرو و موتورسیکلت اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان بوکان ، با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده برای ادامه مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، از شهروندان خواست منازل، مغازه ها و خانه باغهای خود را به دوربین مدار بسته مجهز کنند.صدا وسیما 

 

کپی