اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

شلیک پلیس سارقان موبایل قاپ را متوقف کرد

شلیک پلیس سارقان موبایل قاپ را متوقف کرد

سرکلانتری یکم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری دو سارق موبایل قاپ با شلیک ماموران در خیابان اندرزگو، خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ محمد کالوسی  گفت: عوامل تجسس کلانتری 101 تجریش در راستای ارتقای امنیت و مبارزه با سرقت به شیوه موبایل قاپی گشت های پلیسی را در سطح محدوده استحفاظی خود به صورت ویژه آغاز کرده اند.
وی افزود: ماموران در حین گشت زنی در بلوار اندرزگو بودند که در مقابل یکی از بانک ماموران دو دستگاه موتور را مشاهده کردند که قصد سرقت موبایل یکی از شهروندان را داشتند که سارقان به محض مشاهده ماموران یکی از موتورسواران به سرعت از محل سرقت فرار می کند.
این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران به تعقیب دیگر سارقان که سوار بر موتور پالس سعی بر فرار داشتند رفته که سارقان بدون توجه به دستور ایست پلیس با سرعت و حرکات مارپیچ سعی بر فرار داشت که ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک 5 تیرهوایی می کنند اما دزدان به فرار خود ادامه دادند که در این مرحله ماموران یکی از سارقان را از ناحیه پای چپ هدف تیر قرار دادند.
کالوسی گفت: با زمین گیر شدن متهمان، ماموران موفق به دستگیری دو سارق شدند که یکی از متهمان که از ناحیه پای چپ هدف گلوله قرار گرفته بود برای درمان به بیمارستان تجریش منتقل شد.
سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران در پایان گفت: از متهمان دستگیر شده ٧ دستگاه تلفن همراه مسروقه کشف شد همچنین یکی از متهمان به ٣٥ فقره موبایل قاپی در مناطق شمالی تهران اعتراف کرد و تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهمان فراری در دستور کار ماموران قرار گرفته و تحقیقات برای شناسایی سرقت های این باند ادامه دارد.

کپی