اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

بازداشت 9عضو یک شرکت هرمی در نبرد

بازداشت 9عضو یک شرکت هرمی در نبرد

رییس کلانتری132 نبرد گفت: با تلاش ماموران کلانتری 132 نبرد، اعضای باند 9 نفره یک شرکت هرمی که اقدام به عضو گیری و فعالیت در محله نبرد می کردند شناسایی و دستگیر شدند .

به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ جهانشاه تیموری گفت: به ذنبال دریافت گزارش هایی مبنی بر فعالیت افرادی در قالب یک شرکت هرمی، پیگیری موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری 132 قرار گرفت .
وی افزود: در بررسی های تکمیلی ماموران مشخص شد که اعضای باند با اجاره یک واحد مسکونی اقدام به عضو گیری و گسترش شرکت مذکور می کنند .
تیموری گفت: ماموران پس از شناسایی محل فعالیت شرکت، با هماهنگی با مرجع قضایی به محل مذکور اعزام و موفق به دستگیری 9 نفر از اعضای باند شده و در بازرسی از محل تعدادی جزوات آموزشی مربوط به شرکت های هرمی و دو دستگاه رایانه کشف شد .
وی افزود: متهمان پس از انتقال به کلانتری به جرم خود مبنی بر فعالیت و عضویت در شرکت هرمی اعتراف کرده و اذعان داشتند که ازمناطق مختلف به این محله آمده و اعضا با سرمایه گذاری 150 میلیون ریال در شرکت هرمی، اقدام به عضو گیری و گسترش فعالیت های خود می کنند؛ متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

کپی