اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

هر کس دوست دارد برای ملاقات به هتلم بیاید

واکنش مدیرعامل باشگاه استقلال به شایعه متواری شدنش!

واکنش مدیرعامل باشگاه استقلال به شایعه متواری شدنش!

مدیرعامل باشگاه استقلال نسبت به شایعه مربوط به تحت تعقیب بودن خود که طی ساعات اخیر به راه افتاده واکنش نشان داد.

 اسماعیل خلیل زاده که به دلیل ابتلا به کرونا نتوانست این تیم را در سفر به عربستان همراهی کند، با تشکر از تلاش بازیکنان و کادرفنی و همچنین آرزوی موفقیت برای آنها در دیدار پایانی و صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا، نسبت به شایعاتی که درباره تحت تعقیب و ممنوعیت خروجش نیز واکنش نشان داد.

طی این شایعات عنوان شده بود که خلیل زاده به دلیل اختلاس مالی و دیگر مسائل از این دست، از سوی دادگستری تحت تعقیب اعلام شده است و بعد از دستگیری مجازات خواهد شد. موضوعی که با توضیح مدیرعامل کنونی استقلال مشخص شد که در پرونده کارخانه ابریشم که به عنوان یکی از دلایل این شایعه مطرح شده، پسر عموی خلیل زاده به عنوان مالک و مدیرعامل کارخانه دستگیر شده و تحویل مراجع قضایی شده که شباهت اسمی موجب شد نام رئیس هیات مدیره استقلال به اشتباه در اخبار منتشر شود.

خلیل زاده که اکنون به دلیل ابتلا به کرونا در هتل دوران قرنطینه خود را پشت سر می‌گذارد، با رد شایعه مربوط به بازداشت خود در این زمینه اینطور توضیح داد: برخلاف شایعات بنده متواری نیستم و هر کسی هم به دنبال صحت و سقم این خبر است می‌تواند برای ملاقات به هتل بیاید./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

جدول پیچیده گروه استقلال/ آبی‌ها صدرنشین ولی صعود به هفته پایانی موکول شد+ تصویر

مددی: هر گونه کودک آزاری را محکوم می کنیم/ تجلیل از هوادار خردسال استقلال بعد از ACL

برکناری علی پروین به دست مدیرعامل بدون اسم!+ تصویر

کپی