اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

همکاری محسن چاووشی با ستادهای انتخاباتی صحت دارد!؟

همکاری محسن چاووشی با ستادهای انتخاباتی صحت دارد!؟

گروه فرهنگی: حواشی انتخابات ریاست جمهوری تنها به حوزه سیاسی خلاصه نمی‌شود و چند دوره‌ای است شایعاتی مبنی بر همکاری سلبریتی‌ها با نامزد‌های انتخاباتی مطرح می‌گردد؛ هدفی درجهت جلب مشارکت مردم به منظور کسب آرای بیشتر که البته درسال‌های گذشته این شایعات کم و بیش به واقعیت پیوست و شاهد همکاری برخی از خواننده‌های موسیقی کشورمان با نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری بودیم.

اما این بار شایعه همکاری محسن چاووشی خواننده موسیقی با برخی ستادهای انتخاباتی مطرح شده و چند روزی است درفضاهای مجازی دست به دست می‌شود تا آنجا که چاووشی که معمولاً سکوت را ترجیح می‌دهد نسبت به این صحبت‌ها واکنش نشان داد و با انتشارمتنی در صفحه شخصی خود (اینستاگرام) هرگونه همکاری با ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری را تکذیب کرد.
در متن منتشر شده از سوی محسن چاووشی آمده است:«این‌روزها عده‌ای سودجو برای گرم‌کردن بازار کم‌رونق‌شان از هیچ حربه‌ای دریغ نمی‌کنند. لذا خبر منتشرشده مبنی‌بر تماس یکی از نمایندگان انتخاباتی با محسن چاووشی جهت اجرای قطعات مناسبتی، قویاً تکذیب می‌گردد.»
البته پیش از این مطرح شده بود که علاوه بر چاووشی، سالار عقیلی و مصطفی راغب هم مذاکراتی با چند ستاد انتخاباتی داشته‌اند که سالار عقیلی هم این موضوع را تکذیب کرد. سال ۱۳۹۲ نیز خبری در رابطه با همکاری سالار عقیلی با محمدباقر قالیباف (یکی از نامزدها انتخاباتی) منتشر شده بود که این خواننده آن را تکذیب کرده بود. در خصوص مصطفی راغب دیگر خواننده جوان موسیقی پاپ نیز باید بگوییم پیشنهاد تولید اثری از سوی یکی از این ستادها دریافت کرده که تهیه کننده و مدیریت برنامه‌های این خواننده فعلاً درباره آن اظهار بی‌اطلاعی کرده است.


 
کپی