اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

اسکوچیچ: حضور در استقلال یا پرسپولیس ملاک بودن در تیم ملی نیست

اسکوچیچ: حضور در استقلال یا پرسپولیس ملاک بودن در تیم ملی نیست

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به شرایط موجود گفت: فوتبال ایران را به خوبی می شناسم و بازیکنان نیز می دانند من چه انتظاری از آنان دارم.

دراگان اسکوچیچ تصریح کرد: من مدت بسیاری است که در ایران حضور دارم و در این زمان وقت گذاشتم تا فوتبال ایران را به خوبی بشناسم.

وی ادامه داد: سطح توقعات من بسیار بالاست و بازیکنان این را به خوبی می دانند. زمانی که آمدم خیلی چیزها سرجای خودش نبود و باید گفت من آمدم تا پنجره ای را باز کنم تا هوای تازه بدمد و جو موجود نیز تغییر کند.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا آنطور که می خواستیم بازی های دوستانه یا تمرین ها دنبال نشد اما من راضی هستم. ما با کمک فدراسیون، رسانه ها، مردم و بازیکنان تیم خوبی را تشکیل می دهیم و برای موفقیت به زمین می رویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: خوشبختانه تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد بسیار خوبی داشتند و نشان دادند از چه توانایی برخوردارند. این که در مقابل تیم های عربی عملکرد موفقی داشته باشید جو خوب و مثبتی را ایجاد می کند که در تیم ملی نیز می تواند به ما کمک کند.

اسکوچیچ ادامه داد: اردوی خوبی داشتیم و در سیستم بازی خود تنوع ایجاد کردیم، البته قرار نیست همه داشته های خود را رو کنیم تا دستمان برای حریفان باز شود. حرکات داخل زمین ثابت است اما در سیستم خود تغییراتی را ایجاد کرده ایم که در راه موفقیت ما موثر است.

سرمربی تیم ملی تاکید کرد: اگر این شانس را داشتم که هر روز با بازیکنان کار و تمرین کنم، خیلی خوب بود اما باید قبول کرد شرایط این روزها به دلیل کرونا فعلا به این گونه بوده و ما باید با این واقعیت به زمین برویم. من هوشیار هستم و می دانم در چه شرایطی هستیم و بازیکنان نیز می دانند سطح توقعات من در چه حدی است. حضور در تیم هایی از جمله استقلال یا پرسپولیس ملاک نیست و اگر بازیکنی می خواهد در تیم ملی باشد باید شرایط را بداند و وظایف خود را به خوبی انجام دهد./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

صعود قطعی پرسپولیس به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا+ تصویر

کپی