اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

قصه‌گوی معروف رادیو کرونا گرفت/ مریم نشیبا از مردم خواست برایش دعا کنند

قصه‌گوی معروف رادیو کرونا گرفت/ مریم نشیبا از مردم خواست برایش دعا کنند

مریم نشیبا را به صدای آشنای بچه‌ها می‌شناسند، قصه‌گویی که هنوز داستان‌هایش مشتری دارد؛ او چند روزی است درگیر کرونا شده و از مردم می‌خواهد برایش دعا کنند.

 دو روز از سالروز تأسیس رادیو می‌گذرد و یک خبر ناراحت‌کننده، توجه ما را به بزرگی در رادیو جلب کرد. نام پرآوازه‌ و محبوبی خصوصاً برای بچه‌ها؛ "مریم نشیبا". چهره‌ای که ما را یاد قصه‌گویی و توجه به کودک می‌اندازد.

چه جوانانی که سال‌ها با شنیدن قصه‌های "شب بخیر کوچولو" این هنرمند تکرار نشدنی، خوابیده‌اند و اصلاً به این عبارت معروف است برنامه با سابقه رادیویی که مسئولیت خواب کردن بچه‌ها را برعهده دارد.

*نشیبا به کرونا مبتلا شده و خیلی نمی‌توانست درباره جزئیات این اتفاق صحبت کند. اما از همه مردم عزیز ایران درخواست کرد که برای او دعا کنند هرچه زودتر سلامتی‌اش را به دست آورد و کار گویندگی و قصه‌گویی را دنبال کند.

او همچنین   گفت: خیلی نمی‌توانم صحبت کنم تقریباً نزدیک به 9 روز است که مبتلا شده‌ام،‌ بیمارستان رفته‌ام برای سی‌تی‌اسکن و درمان را در منزل پیگیری می‌کنم.

این گوینده قدیمی درباره درگیر شدن ریه‌هایش، تأکید کرد: تست گرفتم گفتند 14 روز باید قرنطینه باشم؛ ریه‌هایم درگیر نشده‌اند اما پزشکان گفته‌اند رعایت نکنم و فرآیند درمانی درست طی نشود امکان دارد بیماری شدت پیدا کند./تسنیم

کپی