اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

حادثه رانندگی مرگبار در میامی

حادثه رانندگی مرگبار در میامی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از وقوع دو فقره تصادف رانندگی در میامی خبر داد و گفت: در یکی از این تصادف‌ها یک هموطن جان خود را از دست داد.

مظفر محمدخانی ، با بیان اینکه دو حادثه رانندگی امروز در میامی باعث جان باختن یک هموطن شد، تاکید کرد: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در کیلومتر پنج محور میامی-سبزوار به مجرح شدن یک نفر و جان باختن یک مرد انجامید.

وی با بیان اینکه عوامل امداد و هلال احمر از پایگاه میاندشت بلافاصله پس از اطلاع حادثه به محل اعزام شدند، بیان کرد: انجام عملیات رها سازی جان باخته این حادثه بر عهده هلال احمر بود و همچنین فرد مجروح در این صحنه نیز توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه واژگونی علت اصلی این حادثه بوده است، تاکید کرد: متأسفانه خستگی یکی از مهمترین عوامل جان باختن هموطنانمان در محورهای مواصلاتی استان به خصوص شهرستان میامی است که درست در میانه مسیر یک‌هزار کیلومتری تهران- مشهد قرار دارد که این امر ضرورت استراحت پس از ۹۰ دقیقه رانندگی را به رانندگان گوشزد می‌کند.

محمدخانی از انحراف به چپ یک دستگاه تریلی ۱۸ چرخ نیز در کیلومتر پنج محور میامی سبزوار خبر داد و گفت: راننده این تریلی با مصدومیت روبرو شد که با حضور عوامل امدادی هم اکنون در بیمارستان به سر می‌برد.مهر 

 

کپی