اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

احتکار میلیاردی مواد غذایی در کرمان

احتکار میلیاردی مواد غذایی در کرمان

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از کشف انبار احتکار مواد غذایی به ارزش ۱۵ میلیارد ریال و دستگیری یک متهم در عملیات مأموران کلانتری ۱۵ این فرماندهی خبر داد.

 سرهنگ مهدی پورامینایی اظهار داشت: مأموران کلانتری ۱۵ شهر کرمان در راستای تحقق شعار سال و مقابله جدی با اخلالگران نظام اقتصادی از دپوی مقادیر قابل توجهی مواد غذایی اساسی در یک انبار مطلع شدند.

وی افزود: مأموران انتظامی پس از انجام تحقیقات لازم و هماهنگی دستگاه قضائی انبار مورد نظر را شناسایی و در بازدید از آن، ۵۴ تن روغن خوراکی، ۳۶ تن آرد و ۷ تن و ۵۰۰ کیلوگرم شکر را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با بیان اینکه عدم ثبت این انبار در سامانه وزارت صنعت، معدن و تجارت، احتکار بودن این اجناس را برای پلیس محرز کرد، گفت: کارشناسان ارزش این اقلام را بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال اعلام کردند.

سرهنگ پورامینایی در خاتمه با بیان دستگیری یک متهم زن در این رابطه و تحویل وی به مراجع قضائی یادآور شد: با توجه به شرایط کنونی جامعه، پلیس کرمان با جدیدت با افرادی که بخواهند امنیت اقتصادی جامعه را برهم بزنند و اقدام به احتکار کالاهای اساسی کنند برخورد قانونی و سخت خواهد کرد.پلیس

 

کپی