اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

کشف ارزهای دیجیتال و گوشی های قاچاق در دلیجان

کشف ارزهای دیجیتال و گوشی های قاچاق در دلیجان

فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف یک دستگاه خودروی سواری و کشف 55 هزار و 300 دلار ارز و 8 دستگاه گوشی همراه هوشمند قاچاق به ارزش تقریبی14 میلیارد و 325 میلیون ریال درعملیات پلیس شهرستان دلیجان خبر داد.

سردار "حسن مفخمی شهرستانی"  در تشریح این خبر بیان داشت: با تداوم طرح های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا، تیمی از مأموران انتظامی شهرستان دلیجان، به محض اطلاع از تردد یک دستگاه خودروی سواری حامل اقلام قاچاق در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان، اقدامات عملیاتی لازم را دراین زمینه آغاز کردند.

وی اظهار داشت: با برنامه ریزی انجام شده از سوی پلیس، سرانجام خودروی سواری مورد نظر شناسایی و در عملیاتی متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: در بازرسی مأموران ، مقدار55 هزار و 300 دلار ارز و 8 دستگاه گوشی همراه هوشمند قاچاق که به شیوه ماهرانه ای در داخل خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

سردارمفخمی شهرستانی تصریح کرد: ارزش تقریبی ارز و گوشی های کشف قاچاق در ارزیابی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس شهرستان،14 میلیارد و 325 میلیون ریال میلیارد ریال برآورد شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی در پایان با تأکید بر قاطعیت روز افزون پلیس در مبارزه هدفمند با انواع قاچاق کالا و ارز به منظور حمایت فراگیر از تولیدات ملی و فراهم کردن بسترهای رشد و شکوفایی هرچه بیشتر اقتصاد داخلی افزود: در این عملیات راننده خودرو دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.&پلیس

کپی