اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سردار نقدی: روند زورگویی دشمن رو به اتمام است

سردار نقدی: روند زورگویی دشمن رو به اتمام است

معاون هماهنگ کننده سپاه روند زورگویی دشمن را رو به اتمام دانست و گفت: وضعیت کنونی رژیم صهیونیستی و آمریکایی‌ها نتیجه عبرت نگرفتن از اشتباهاتشان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه، سرتیپ محمدرضا نقدی روز یکشنبه در آیین رونمایی از کتاب «سماع شن‌ها» در سخنانی با بیان اینکه بیشتر از ۴۰ سال است که با شرورترین نظام تاریخ بشریت یعنی آمریکا روبرو هستیم که از هیچ جنایتی در حق کشورهای مختلف کوتاهی نکرده است، گفت: تجربه ۴۰ سال مقاومت پیروزمندانه ایران در مقابل آمریکا و عملکرد ایران اسلامی در مقاومت مقابل استبداد جهانی تبدیل به درس و عبرت بزرگی برای آمریکا شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه علت پیروزی‌های ملت ایران علیه آمریکا را اتصال مردم به قدرت الهی دانست و گفت: نخ تسبیح همه موفقیت‌ها و پیروزی‌های شگفت‌انگیز ملت ایران در نتیجه اتصال مردم به قدرت الهی است و دشمن باید از مقاومت ملت ایران عبرت بگیرد تا به شکست‌های خود پایان دهد.

نقدی تلاش‌های دشمن را در عرصه‌های مختلف شکست خورده خواند و تصریح کرد: امروز هم آمریکای مستکبر پس از شکست‌های پی در پی، قصد کلاهبرداری و پایمال کردن حقوق ملت شریف ایران را دارد؛ ملت ایران درس بزرگی را در انتخابات به آمریکا خواهد داد و سناریو و حیله‌های آمریکا شکست خواهد خورد.

وی روند زورگویی دشمن را رو به اتمام دانست و افزود: وضعیت کنونی رژیم صهیونیستی و آمریکایی‌ها نتیجه عبرت نگرفتن از اشتباهاتشان است.

معاون هماهنگ کننده سپاه به اهداف زورگویی و تجاوز بی‌نتیجه آمریکا در منطقه اشاره کرد و گفت: اهداف آمریکا از حضور در منطقه به هیچ وجه اقتصادی نبوده و چین بدون یک پایگاه نظامی در دنیا در حال سبقت از آمریکا در زمینه اقتصادی است.

نقدی اضافه کرد: نتیجه و برآیند ایجاد پایگاه‌های نظامی آمریکا روبرو شدن رییس جمهوری آمریکا با خشم مردم جهان و اعتراضات آنها است.

وی با بیان اینکه هفتاد سال عملکرد ارتش آمریکا هیچ نتیجه‌ای جز بی آبرویی، افول اقتصادی و افول امنیتی برای ملت آمریکا نداشته است، ادامه داد: اگر آمریکا خواهان استفاده اقتصادی از منطقه است باید بساط ارتش خود را از منطقه جمع کرده و منطقه را ترک کند./ایرنا

 

کپی