اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

ثبت 40 فقره سرقت در کارنامه سارقان سریالی نظرآباد

ثبت 40 فقره سرقت در کارنامه سارقان سریالی نظرآباد

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری اعضای باند سارقان سریالی منازل در شهرهای مختلف که اقدام به 40 فقره سرقت، کرده بودند خبر داد .

سرهنگ "محمد نادربیگی" با اعلام این خبر بیان داشت: در پی وقوع سرقت های سریالی در سطح شهرستان "نظرآباد" به شیوه و شگرد توپی زنی، دیلم زنی و تخریب گاوصندوق، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی نظرآباد قرار گرفت.

وی اظهار داشت: کارآگاهان با انجام تحقیقات محلی و بررسی محل های وقوع سرقت در نهایت مطلع شدندکه سرقت ها توسط 4 نفر که به صورت باندی فعالیت می کنند صورت گرفته که در بررسی های تکمیلی پاتوق سارقان در غرب استان تهران شناسایی و با دریافت نیابت قضائی در قالب چند تیم عملیاتی متهمان را دستگیر و در بازرسی از منزل آن ها تعدادزیادی اموال مسروقه شامل لوازم برقی، ظروف برنزی، طلا،گوشی تلفن همراه و فرش و نقره کشف و 3 دستگاه خودرو پژو 207، پژو 405 و پژو پارس که در سرقت ها از آن ها استفاده می شد توقیف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم خود مبنی بر  40 فقره سرقت از منزل با شیوه و شگرد توپی زنی، دیلم زنی و تخریب گاوصندوق در شهرستان های "نظرآباد"، "ساوجبلاغ"، "آبیک"، "قزوین"، "شهر قدس"، "تهران"، "شهریار" و "تنکابن" اعتراف کردند .

سرهنگ نادربیگی با بیان این که بر اساس برآورد اولیه کارشناسان ارزش تقریبی اموال کشف شده بیش از 85 میلیارد ریال برآورد شده است خاطرنشان کرد: تا کنون 32 نفر از مال باختگان شناسایی و تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.#پلیس

کپی