اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

توقیف 25میلیارد لوازم یدکی در "کهریزک"

توقیف 25میلیارد لوازم یدکی در "کهریزک"

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف 10 هزار و 282 قطعه لوازم یدکی خارجی قاچاق به ارزش 25 میلیارد ریال از یک انبار کالا در "کهریزک" خبر داد.

 به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ  "علی ولی پور گودرزی" در این خصوص بیان داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر دپوی مقداری قابل توجهی لوازم یدکی خودرو خارجی  در یک انبار کالا در "کهریزک" بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز  این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی و اطمینان از صحت خبر، با هماهنگی مقام قضائی به انبار کالای مورد نظر اعزام و در بازرسی ازآن 10 هزار و 282 قطعه لوازم یدکی خارجی از قبیل: دینام، پمپ کلاج، کاسه نمد و ...  فاقد مدارک گمرکی کشف کردند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه ارزش محموله کشف شده برابر نظر کارشناسان 25 میلیارد ریال برآورد شده، اظهار داشت: در این رابطه یک نفر به مراجع قضائی معرفی شد.
سرهنگ گودرزی در پایان با بیان اینکه مبارزه با قاچاق رابطه مستقیم با رونق کسب و کار و تولید داخلی دارد از شهروندان خواست در صورت اطلاع از نگهداری و انتقال هرگونه کالای قاچاق موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.

کپی