اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

دانیلو:

عصبانیت رونالدو؟ همیشه همین است!

عصبانیت رونالدو؟ همیشه همین است!

دانیلو، مدافع برزیلی یوونتوس از رفتارهای اخیر یوفا و فیفا ناراحت شده است.

کریستیانو رونالدو در هفته های اخیر عملکرد خوبی نداشته و قادر به تکرار درخشش اوایل فصل خود در ترکیب یوونتوس نبوده است. دانیلو که در رئال مادرید نیز با رونالدو همبازی بود، عدم توفیق در گلزنی را دلیل ناراحتی ستاره پرتغالی دانسته و این رفتارها را طبیعی قلمداد می کند.

دانیلو گفت: "کریستیانو رونالدو اینگونه است و این رفتار چیز جدیدی نیست. او در مادرید نیز همینگونه بود و اینجا نیز همیشه همینطور بوده است. رونالدو برای احساس رضایت و خوشحالی باید موفق به گلزنی بشود و وقتی این اتفاق رخ نمی دهد شاهد عصبانیت او هستیم. او با وجود گلزنی های فراوان در زندگی حرفه ای، رونالدو همچنان با انگیزه بوده و می خواهد دروازه حریفان را باز کند. اما خود رونالدو نیز می داند که هدف تیمی نسبت به اهداف شخصی اولویت دارد، بنابراین او روز بعد از هر مسابقه بر روی پیروزی بعدی یوونتوس تمرکز می کند.

منتفی شدن پروژه سوپرلیگ؟ من فکر می کنم اگر 12 باشگاه این پروژه را پذیرفتند به این دلیل بود که تصور می کردند که نیاز به برخی تغییرات در فوتبال وجود دارد. من نمی دانم که آیا پروژه سوپرلیگ درست بود یا خیر، اما باید برای ایجاد برخی تغییرات برای نجات فوتبال صحبت کنیم.

شیوع ویروس کرونا بر همه جنبه های زندگی تأثیر گذاشته و فوتبال نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. من فکر می کنم اگر یوفا واقعا نگران بازیکنان بود، نباید اجازه می داد ما در میان این بیماری همه گیر سفر کرده و در این سال سخت این همه بازی کنیم. برای من به عنوان یک بازیکن، تهدید شدن از سوی یوفا و فیفا اصلا خوشایند نبود."/ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

آمادگی رونالدو برای بازگشت به منچستریونایتد با قبول حقوق کمتر

 

کپی