اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

رهامی: داوطلبان برای برون رفت کشور از مشکلات برنامه‌ ارائه دهند

رهامی: داوطلبان برای برون رفت کشور از مشکلات برنامه‌ ارائه دهند

داوطلب نامزدی انتخابات ریاست‌جمهوری، شرایط کشور را متفاوت از گذشته توصیف کرد و گفت: با توجه به مشکلاتی که کشور با آن دست به گریبان است داوطلبان باید برنامه‌های خود را برای برون رفت از این وضعیت ارائه دهند

 محسن رهامی از داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه در نشست خبری گفت: با توجه به مشکلاتی که کشور با آن دست به گریبان است داوطلبان باید برنامه‌های خود را برای برون رفت از این وضعیت ارائه دهند. شرایط ما نسبت به چهل سال گذشته متفاوت است و برنامه‌های که در گذشته اجرا شده مطلوب نبوده و برای اداره کشور باید برنامه‌ها تغییر کند.

داوطلب نامزدی انتخابات ریاست‌جمهوری ادامه داد: برنامه‌های من برای انتخابات ریاست جمهوری شامل ۶ بخش در حوزه اقتصاد، فرهنگی، دفاعی و امنیتی و قضایی و ... است.

رهام،  مهمترین بخش حاکمیت را آموزش و پرورش عنوان کرد و با تاکید بر تحول در این حوزه، گفت: توسعه منابع انسانی برای توسعه پایدار در کشور ضروری است و باید برای حکمرانی خوب به شیوه آموزش و نهادسازی فرهنگ در کشور توجه کرد.

وی، معلم را کانون توسعه دانست و یادآور شد: باید تحول اساسی در حوزه آموزش شکل بگیرد تا بتوانیم سند تحول بنیادی را عملیاتی کنیم.

ادامه دارد...
/ایرنا

کپی