اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

توقیف پراید با 100 کیلو حشیش

توقیف پراید با  100 کیلو حشیش

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: در بازرسی از یک سواری پراید در شهرستان "بیرجند" 100 کیلوگرم حشیش کشف شد.

 سرهنگ"حسن شجاعی نسب" در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی اطلاعاتی مبنی بر حمل مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهای فرعی شهرستان بیرجند دریافت کردند که تیم های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر برای بررسی موضوع اعزام شدند.

وی بیان داشت ماموران هنگام کنترل محورهای فرعی در شهرستان بیرجند به یک خودروی پرایدکه با سرعت در حال حرکت بود مشکوک شدند و با علائم هشدار دهنده به راننده خودرو دستور ایست دادند که راننده سواری پراید با مشاهده مأموران بر سرعت خودرو افزود و متواری شد.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی در ادامه گفت: ماموران خودروی حامل مواد مخدر را تعقیب کردند و با اقدامات پلیسی و شلیک چندین تیر با رعایت قانون به کارگیری سلاح، خودرو را متوقف و در بازرسی از آن100 کیلو گرم حشیش کشف کردند.

سرهنگ شجاعی نسب با بیان اینکه ماموران در این رابطه یک متهم دستگیر را کردند تصریح کرد: متهم دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.

وی خاطرنشان کرد: پلیس در راستای برقراری نظم و امنیت و آرامش عمومی برای هموطنان عزیز درتمامی ساعات شبانه روز از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.#پلیس

کپی