اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

کرونا در هند اوج گرفت/ افزایش قابل توجه مرگ‌های کرونایی

کرونا در هند اوج گرفت/ افزایش قابل توجه مرگ‌های کرونایی

همزمان با تشدید بحران شیوع کروناویروس در هند و محدود شدن ارائه خدمات درمانی، بیماران مبتلا به بیماری کووید-۱۹ در پیاده روها جان خود را از دست می‌دهند.

مبتلایان به بیماری کووید- ۱۹ در پیاده روهای مقابل یکی از بزرگترین بیمارستانهای دهلی، پایتخت هند در حالی جان خود را از دست می دهند که پزشکان با کمبود شدید ذخایر اکسیژن در بحبوحه موج دوم بیماری در این کشور مواجه هستند.

اسکای نیوز نوشت: در حال حاضر شیوع بیماری کووید-۱۹ در هند با بیشترین سرعت در حال گسترش است و آمار روزانه مبتلایان در این کشور در بالاترین رقم است.

بخش اورژانس یکی از بیمارستانهای دهلی مملوء از بیماران بدحال و رو به فوت و همینطور جسد است. کارکنان بیمارستان به سرعت جسد بیماران کروناویروس را که پیش از معاینه توسط پزشک جان خود را از دست داده اند از محوطه بیمارستان خارج می کنند.

آمارهای منتشر شده توسط مقامات دولتی هند نشان می دهد که موارد جدید ابتلا به بیماری کووید-۱۹ طی ۲۴ ساعت ۳۴۶ هزار و ۷۸۶ نفر بوده و آمار فوتی ها نیز جهش قابل توجهی داشته است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، آمار فوتیهای کروناویروس در هند با ۲۶۲۴ مورد افزایش در مجموع به رقم بیش از ۱۸۹ هزار و ۵۴۰ نفر رسیده است./ ایسنا

گونه هندی کرونا مسری‌تر است

 

 

 

کپی