اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

ترکیب استقلال زیر و رو می‌شود!

ترکیب استقلال زیر و رو می‌شود!

استقلال در مصاف با الدحیل با تغییرات پرتعداد وارد زمین می‌شود.

شکست استقلال مقابل الدحیل قطر سبب شده تا کادرفنی استقلال تصمیم به ایجاد تغییرات متعدد در ترکیب تیمش بگیرد. آبی پوشان در مسابقه قبلی با ترکیب کاملا هجومی به زمین رفتند و با اینکه 3 بار هم دروازه حریف قطری را گشودند اما 4 بار دروازه شان باز شد و بازنده شدند.

نکته مهم درباره گل های خورده استقلال، اشتباهات پرتعداد فردی بازیکنان به خصوص در خط دفاعی بود. برخی بازیکنان در قسمت دفاعی اشتباهات عجیبی داشتندو فرهاد مجیدی نیز بعد از بازی به این مساله اشاره کرد.

سرمربی آبی ها اما حالا تصمیم گرفته سیستم بازی تیمش را برای بازی برگشت با الدحیل تغییر بدهد و البته در چینش بازیکنان نیز تغییرات گسترده ای را ایجاد کند.  تجربه بازی چهارشنبه شب با الدحیل برای کادرفنی استقلال سبب شده تا آنها بخواهند تیم شان را با سیستمی تدافعی تر در بازی برگشت به زمین بفرستند.

از این رو برخی بازیکنان که پراشتباه ظاهر شدند و اشتباهات آنها منجر به گل های حریف شد هم نیمکت نشین خواهند شد. فرهاد مجیدی در جلسه دیشب با بازیکنان استقلال این مساله را به آنها اعلام کرده است.

از این رو کادرفنی استقلال تصمیم دارد با  تغییرات در ترکیب تیم نه تنها الدحیل را نسبت به بازی 2 روز غافلگیر کند که شرایطی را برای کسب پیروزی مهیا کند.
گفتنی است؛ دیدار استقلال و الدحیل 45 دقیقه بامداد یکشنبه در زمین شماره دو ملک عبدالله جده برگزار می‌شود./ ورزش 3

بیشتر بخوانید:

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گوا هند

توافق استراماچونی با یک تیم قطری برای فصل بعد

 

کپی