اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

بیش از ۲۱ کیلوگرم انواع موادمخدر در کبودراهنگ کشف شد

بیش از ۲۱ کیلوگرم انواع موادمخدر در کبودراهنگ کشف شد

فرمانده انتظامی کبودراهنگ از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و کشف ۲۱ کیلو و ۱۵۷ گرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس سرهنگ "مجید گلی" روز پنجشنبه در تشریح این خبر بیان کرد: اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی به منظور افزایش سطح امنیت، احساس امنیت عمومی و کشف جرایم یکی از مهمترین اولویت های ماموریتی و اجرایی سال جدید پلیس شهرستان کبودراهنگ است.

وی افزود: پلیس کبودراهنگ با انجام اقدامات اطلاعاتی در راستای اجرای طرح های جامع منطقه ای، طرح ارتقای امنیت اجتماعی را در حوزه های مختلف جرم با استفاده از ظرفیت و توانایی یگان های عملیاتی و اجرایی به مرحله اجرا درآورد.

فرمانده انتظامی کبودراهنگ اضافه کرد: از مهمترین دستاوردهای این طرح می توان به کشف انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، دستگیری ۶ خرده فروش مواد مخدر، توقیف یک دستگاه خودرو و کشف سه دستگاه موتورسیکلت سرقتی از قاچاقچیان اشاره کرد.

سرهنگ گلی ادامه داد: همچنین دستگیری سه سارق موتورسیکلت، کشف یک خودرو سرقتی و دستگیری سارق خودرو، دستگیری سه سارق اثاثیه منزل و کشف پنج فقره سرقت از منزل، دستگیری سارق سیم کابل و کشف ۱۰۰ متر سیم و کابل فشارقوی، دستگیری ۲ سارق وسایل و تجهیزات مزارع و کشف تعداد قابل توجهی لوازم آبیاری و ادوات کشاورزی و همچنین کشف تعدادی قابل توجهی اقلام ممنوعه از دیگر دستاوردهای اجرای این طرح است.

وی از شهروندان خواست با رعایت نکات پیشگیری از وقوع جرایمی مانند سرقت، نسبت به وقایع و اتفاقات پیرامونی و محیطی خود بی تفاوت نبوده و همواره موضوع مشارکت در تولید امنیت را مد نظر داشته باشند و هرگونه موارد مشکوک را از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند./ایرنا

کپی