اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
جانشین وزیر دفاع در پیامی به مناسبت سالروز تشکیل سپاه

سپاهیان با عملکرد پرفروغ خود موجب افتخار ملت شدند

سپاهیان با عملکرد پرفروغ خود موجب افتخار ملت شدند

جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی با تبریک سالروز تشکیل سپاه پاسداران نوشت: سپاهیان با عملکرد پرفروغ در صحنه‌های مختلف دفاع از انقلاب و هویت ملی، موجب افتخار ملت و مملکت اسلامی شده اند.

در متن پیام سردار سرتیپ پاسدار «قاسم تقی‌زاده» به سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل  سپاه پاسداران آمده است:  با احترام فرا رسیدن دوم اردیبهشت ماه، سالروز تاسیس رسمی نهادمردمی و انقلابی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را خدمت حضرتعالی و همه سپاهیان تبریک و تهنیت عرض می‌ کنم.

در ادامه این پیام آمده است: انقلاب اسلامی طی بیش از چهار دهه اخیر به طور مستمر با انواع دسیسه‌ها و فتنه‌آفرینی‌های جبهه استکبار جهانی مواجه بوده که در مصاف با این دشمنی‌ها، سپاهیان همواره پیروز و سربلند بیرون آمده و با عملکرد پرفروغ و تعیین‌کننده در صحنه‌های مختلف دفاع از انقلاب و هویت ملی، دینی و انقلابی ایرانیان موجب افتخار ملت و مملکت اسلامی و عبور شگفت انگیز کشور از شرایط و گذرگاه‌های سخت و حساس تاریخ شده اند.

سردار تقی زاده اضافه کرد: مزید توفیقات روزافزون، عزت و سلامتی حضرتعالی و آحاد سپاهیان جان برکف را تحت عنایات خاصه حضرت بقیةالله‌الاعظم (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) و زعامت فرماندهی معظم کل قوا در ادامه مسیر پر افتخار شهدای دفاع مقدس و مقاومت از درگاه خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

/ایرنا


 

کپی