اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

رقابت تیم فوتسال کراپ الوند در غیاب ۲ بازیکن اصلی

رقابت تیم فوتسال کراپ الوند در غیاب ۲ بازیکن اصلی

هفته هفتم از دورنهایی مسابقات لیگ برتر فوتسال روز جمعه (۳ اردیبهشت ) با برگزاری سه دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری می‌شود و تیم فوتسال کراپ الوند در غیاب ۲ بازیکن کلیدی خود به مصاف تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان می‌رود.

این رقابت‌ها به صورت همزمان از ساعت ۲۲ در شهرهای قزوین، ساوه و مشهد پیگیری می‌شود که کراپ الوند قزوین در سالن یادگار امام (ره) قزوین با گیتی پسند اصفهان مسابقه می دهد و فرش آرای مشهد و مس سونگون در سالن شهید بهشتی مشهد برابر هم صف آرایی می‌کنند و سن ایچ ساوه و مقاومت البرز در سالن فجر ساوه به مصاف هم می روند.

تیم کراپ الوند در چارچوب هفته هفتم مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال جمعه شب میزبان تیم گیتی پسند اصفهان است. شاگردان رضا لک که با وجود ۲ شکست پیاپی در هفته‌های اخیر، همچنان کورسوی امیدی برای قهرمانی در لیگ برتر فوتسال دارند محکوم به پیروزی در بازی خانگی هستند اما با این حال این تیم ۲ بازیکن کلیدی خود را در مصاف با گیتی پسند در اختیار ندارد.

سعید افشار و محسن فرهمند با کارت قرمزی که در بازی با سن ایچ ساوه دریافت کردند جدال حساس این هفته تیم‌شان مقابل گیتی‌پسند اصفهان را از دست دادند.

از سوی دیگر علی اصغر حسن‌زاده کاپیتان، سعید عباسی و وحید شفیعی دو بازیکن دیگر گیتی پسند در دیدار با مس سونگون با مصدومیت روبرو شدند، پس از این بازی اوضاع سعید عباسی بهتر شده اما حسن زاده هنوز در تمرینات گروهی تیم شرکت نکرده و احتمال غیبت او مقابل تیم کراپ وجود دارد. ضمن اینکه وضعیت وحید شفیعی برای این دیدار نیز مشخص نیست و احتمال دارد او نیز نتواند هم تیمی های خود را در مصاف حساس هفته هفتم مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال مقابل کراپ الوند همراهی کند./ ایرنا

کپی