اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

تمجید رسانه هندی از عملکرد پرسپولیس و اشاره به شادی نافرجام رئیس باشگاه گوا

تمجید رسانه هندی از عملکرد پرسپولیس و اشاره به شادی نافرجام رئیس باشگاه گوا

یک سایت هندی نوشت که پرسپولیس نسبت به گوا، تیم به مراتب قوی‌تری بود و توپ را با سرعت جابجا می‌کرد.

سایت «Times Of India» درباره دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و گوای هند، در گزارشی با تیتر «پرسپولیس کلاس خود را نشان داد و اولین شکست گوا در لیگ قهرمانان را تحمیل کرد» به برتری 2 بر یک پرسپولیس ایران مقابل گوای هند پرداخت.

در بخشی از گزارش این رسانه هندی آمده است:

گوا چهار دقیقه در شرایط برتری مقابل فینالیست فصل گذشته لیگ قهرمانان قرار داشت. سپس قهرمان ایران با نتیجه 2 بر یک پیش افتاد تا گوا به زمین بازگردد. پرسپولیس زمانی که ادو بدیا گل اول تاریخ باشگاه را در این مسابقات به ثمر رساند، مبهوت مانده بود. با این حالا در شرایطی که گوا خوشحالی می‌کرد و اشکای تاندون رئیس باشگاه هم از صندلی خود به بالا پریده بود، این خوشحالی مطابق انتظار طولی نکشید.

قهرمان لیگ حرفه‌ای ایران چهار دقیقه بعد با پنالتی ترابی به گل تساوی رسید و در دقیقه 24 با گل کاپیتان سید جلال حسینی، شرایط عادی برقرار شد. با وجود تساوی مقابل دو رقیب قدرتمندتر از خود چون الریان و الوحده، تفاوت زیادی میان تیم تازه‌وارد و فینالیست سال گذشته وجود داشت. پرسپولیس بسیار قوی‌تر بود، توپ را با سرعت جابجا می‌کرد، فضای تنفس به گوا نمی‌داد و مغالو و آل‌کثیر آماده بودند تا از هر فرصتی استفاده کنند.

گوا همچنین فرصت رسیدن به گل دوم را داشت. اگر گل دوم به ثمر می‌رسید، چه اتفاقی می‌افتاد؟ کسی شک نداشت که پرسپولیس مهاجمان خود را برای گل تساوی به زمین می‌آورد. این تیم فرصت‌هایی برای زدن گل های بیشتر داشت که گوا دفاع کرد.

بیشتر بخوانید:

لیگ قهرمانان آسیا| سومین پیروزی متوالی پرسپولیس این‌بار مقابل نماینده هند/ شاگردان گل‌محمدی به صعود نزدیک شدند

گزارش تمرین پرسپولیس|نفرات اصلی در هتل ماندند/ کارهای تاکتیکی ذخیره‌ها در آتوردا+ تصویر

کپی