اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

لو رفتن 200 میلیارد پوشاک و پارچه قاچاق در "ساوجبلاغ"

لو رفتن  200 میلیارد پوشاک و پارچه قاچاق در "ساوجبلاغ"

فرمانده انتظامی استان از کشف 200 هزار ثوب پوشاک و یک هزار طاقه پارچه خارجی قاچاق به ارزش 200 میلیارد ریال از انبار یک شرکت خصوصی در شهرستان "ساوجبلاغ" خبر داد.

 سردار "عباسعلی محمدیان" در این خصوص بیان داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر دپوی مقداری قابل توجهی پوشاک و پارچه های خارجی قاچاق در انبار یک شرکت خصوصی در "ساوجبلاغ" بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی و اطمینان از صحت خبر، با هماهنگی مقام قضائی به شرکت مورد نظر اعزام و در بازرسی از انبار آن 200 هزار ثوب انواع البسه و یک هزار طاقه پارچه خارجی فاقد مدارک گمرکی کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه ارزش محموله قاچاق کشف شده برابر نظر کارشناسان 200 میلیارد ریال برآورد شده، اظهار داشت: در این رابطه یک نفر برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سردار محمدیان در پایان با بیان اینکه مبارزه با قاچاق رابطه مستقیم با رونق کسب و کار و تولید داخلی دارد از شهروندان خواست در صورت اطلاع از نگهداری و انتقال هرگونه کالای قاچاق موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.$پلیس

کپی