اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اپل ایرتگ ۲۹ دلاری را بشناسید

اپل ایرتگ ۲۹ دلاری را بشناسید

اپل ایرتگ با قیمت ۲۹ دلار معرفی شد. این محصول جذاب درواقع نوعی ردیاب حرفه‌ای است که کوچک و مجهز به فناوری Ultra Wideband داخلی است تا موقعیت خود را به برنامه Find My اپل منتقل کند.

 ایرتگ در برابر آب و گرد و غبار تا  IP۶۷ مقاوم است، افزون بر این ها، ایرتگ دارای یک بلندگو و یک باتری استاندارد CR۲۰۳۲ قابل تعویض با دوام بیش از یک سال است.

ایرتگ از پهنای باند فوق العاده استفاده می‌کند و به برنامه Find My اپل در آیفون ۱۱ و سری ۱۲ متصل می‌شود که آخرین مکان شناخته شده ردیاب را روی نقشه نشان می‌دهد. اگر در محدوده بلوتوث باشید، می‌توانید با استفاده از تلفن یا سیری زنگ بزنید. اگر ایرتگ در نزدیکی نباشد، می‌توان با ترکیبی از تراشه داخلی U۱ و فناوری Ultra Wideband آن را ردیابی کرد.

قابلیت  Precision Finding از ورودی دوربین، ARKit، شتاب سنج و ژیروسکوپ استفاده می‌کند. علاوه بر این، ایرتگ اپل شباهت‌هایی با گلکسی اسمارت تگ پلاس سامسونگ دارد.

همچنین کاربران می‌توانند به صورت رایگان حکاکی مورد نظر خود را بدست آورند و یا هرگونه شکلک در ایرتگ  خود داشته باشند. اگرچه هر یک ایرتگ با قیمت ۲۹ دلار به فروش می‌رسد، اما همچنین می‌توانید بسته چهار تایی را با قیمت ۹۹ دلار تهیه کنید./انتخاب

کپی