اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

سردار قاآنی: راه سردار شهید حجازی ادامه دارد

سردار قاآنی: راه سردار شهید حجازی ادامه دارد

فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهید حجازی در مسئولیت های خود در سپاه سربلند بوده و راه این شهید در عرصه مقاومت همچنان استمرار دارد.

 سردار اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تشییع پیکر شهید حجازی در دانشکده پرواز اصفهان با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی این سردار شهید گفت: شهید حجازی جزو انسان‌های ارزشمند بود که در صحنه‌های علم و جهاد در کنار همرزمانش درس فداکاری و جهاد را آموخت.

سردار قاآنی گفت: شهید حجازی قبل از انقلاب در صحنه‌های مبارزه جزو برجسته‌ترین مبارزان با رژیم طاغوب بود و در دوره انقلاب و هشت سال دفاع مقدس هم در عرصه‌های مختلف حضور داشت.

وی اضافه کرد: وی یک دوره ۱۰ ساله فرمانده نیروی مقاومت بسیج را به عنوان پشتوانه اساسی انقلاب هدایت کرد و تربیت نیرو‌های مقامت را از مرز‌های کشور فراتر گذشت و این عرصه را بین المللی کرد.

فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فعالیت این شهید تاجایی است که رهبران جهادی از حسن نصرالله تا حنیفه و دیگر رهبران پیام‌های عرض تسلیت برای رهبر معظم انقلاب ارسال کرده اند و رهبر معظم انقلاب هم در پیام خود این شهید را مجاهدی با فکری پویا و سرشار از ایمان راستین یاد کردند.

وی گفت: شهید حجازی در مسئولیت های خود در سپاه سربلند بوده و راه این شهید در عرصه مقاومت همچنان استمرار دارد.

فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب اسلامی  افزود: مسیری را که شهید سلیمانی گسترش داده و شهید حجازی ادامه داده و قول به پیروزی این راه داده است با صلابت تا رسیدن به حکومت جهانی امام زمان (عج) محقق می شود.

  سردار قاآنی گفت: امروز  جبهه های مقاومت از ایران ، لبنان ، سوریه ، عرق و یمن و فرزندان مقاومت هر روز یک اقدام اساسی مقابل دشمنان از جمله آمریکا و اسرائیل انجام می دهند و تا رسیدن به حکومت جهانی این راه را ادامه می دهند.

/صدا و سیما 

کپی