اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

کشف ۲۴۶ قبضه سلاح غیرمجاز در کرمانشاه

کشف ۲۴۶ قبضه سلاح غیرمجاز در کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۲۴۶ قبضه اسلحه جنگی و شکاری در این استان از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

 سردار علی‌اکبر جاویدان امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران انتظامی روانسر از فعالیت یک باند قاچاق سلاح و اینکه اعضای آن قصد انتقال تعداد قابل توجهی اسلحه به داخل استان را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران روانسر با همکاری پلیس امنیت عمومی استان و در اقدامات اطلاعاتی گسترده خود موفق به شناسایی مسیر تردد اعضای باند در این شهر شده و با استقرار در محل مناسب نسبت به توقیف ۲ دستگاه خودروی پراید قاچاقچیان اقدام کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: در بازرسی‌های انجام گرفته از خودروهای توقیفی، ۳۰ قبضه سلاح شکاری قاچاق کشف شد.

وی همچنین از دستگیری چهار عضو باند قاچاق سلاح و معرفی آن‌ها به دستگاه قضایی جهت رسیدگی و صدور حکم خبر داد.

جاویدان با بیان اینکه مبارزه با قاچاق از جمله سلاح جزو برنامه‌های اصلی پلیس است،  تاکید کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۲۴۶ قبضه اسلحه جنگی و شکاری در این استان از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی کرمانشاه از اقتدار پلیس در برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و مجرمان خبر داد و گفت: تحت هیچ شرایطی به این افراد اجازه فعالیت نمی‌دهیم، البته خود آن‌ها نیز می‌دانند اشراف اطلاعاتی پلیس به گونه‌ای است که همه فعالیت‌هایشان تحت رصد و کنترل قرار دارد.فارس

کپی