اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران با نرخ عالی!

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران با نرخ عالی!

ماشین لباسشویی یکی از اختراعات بسیار کاربردی بوده است که در زمان و انرژی بسیار از ما صرفه جویی نموده است. با داشتن لباسشویی دیگر نگرانی از بایت لباس های کثیف وجود ندارد و با خیالی آسوده روزی را به روشن کردن ماشین لباسشویی اختصاص می دهیم و از شر لباس های کثیف در عرض چند ساعت راحت می شویم.

 

ماشین لباسشویی یکی از اختراعات بسیار کاربردی بوده است که در زمان و انرژی بسیار از ما صرفه جویی نموده است. با داشتن لباسشویی دیگر نگرانی از بایت لباس های کثیف وجود ندارد و با خیالی آسوده روزی را به روشن کردن ماشین لباسشویی اختصاص می دهیم و از شر لباس های کثیف در عرض چند ساعت راحت می شویم. بهتر است از ماشین لباسشویی به عنوان یک وسیله زحمتکش در خانه یاد کنیم زیرا کاری که می تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد و زمان زیادی از ما بگیرد را در کمترین زمان انجام می دهد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی چقدر است ؟

شاید در گذشته جای خالی ماشین لباسشویی در خانه مانند امروزه بسیار حس نمیشد، با جمع شدن لباس های کثیف در خانه خودمان دست به کار شده و به شستن لباس ها با دست بسنده می کردیم فقط این کار زمانی طاقت فرسا و غیر قابل تحمل می شد که فصل سرما با آب سرد باید این کار را انجام می دادیم. اما با گذشت زمان و اختراع ماشین لباسشویی این معضل برطرف شد و بسیاری از مشکلات قدیمی را از بین برد. در حالی که این روزها وجود ماشین لباسشویی در هر خانه ای الزامی شده است و نبود آن تقریبا غیر ممکن است. به طوری که اگر ماشین لباسشویی در خانه خراب شود به سرعت به دنبال راه حل برای تعمیر آن هستیم و نمی توانیم خانه را بدون ماشین لباسشویی متصور شویم.

 

سوالی که بیشتر کاربران از ما می پرسند این است که چه زمانی ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر دارد ؟ آیا زمانی که ماشین لباسشویی خراب می شود ما متوجه می شویم ؟ مگر وقتی ماشین لباسشویی روشن نمی شود نباید نگران شویم ؟ اینها سوالاتی است که بیشتر کاربران به دنبال پاسخ برای آن ها هستند. در ست است وقتی لباسشویی روشن نمی شود باید نگران شوید اما گاهی اوقات ماشین لباسشویی از قبل به شما هشدار خرابی را می دهد بنابراین بهتر است این موضوع را جدی بگیرید و برای تعمیر لباسشویی خود وقت بگذارید. خبر خوب این است که در ماشین لباسشویی های امروز با استفاده از تکنولوژی های جدید شما به راحتی می توانید از کد های خطای تعریف شده استفاده نموده و مشکل ماشین لباسشویی را شناسایی نمایید. برخی از مشکلات متداول در ماشین لباسشویی می تواند موارد زیر باشد

سرو صدای زیاد ماشین لباسشویی در حین کار

روشن نشدن ماشین لباسشویی

کار نکردن دکمه تایمر لباسشویی

نچرخیدن دیگ لباسشویی

درب ماشین لباسشویی باز نشود

از ماشین لباسشویی بوی سوختگی بیاید

پمپ آب به درستی کار نکند و آب در ماشین لباسشویی باقی بماند

و مشکلات دیگری که می تواند قابل تعمیر و برطرف کردن باشد.

 

نحوه ریست کردن و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

نحوه ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی به دو صورت قابل اجرا می باشد که کاردون هر دو را برایتان توضیح می دهد. در برخی از مدل های ماشین لباسشویی ال جی دکمه ریست طراحی و تعبیه شده است بنابراین برای این کار دستگاه را خاموش کنید و حالت COTTON را فعال کنید و ماشین لباسشویی را روشن کنید بلافاصله بعد از روشن شدن دستگاه دکمه TEMP یا Speed spin را یکبار فشار دهید سپس دکمه Level water یا Function را فشار داده تا عبارت T01 ظاهر شود هنگامی که عبارت به T02 تغییر کرد دکمهStart  را فشار دهید با نمایش عبارت ELT می توانید دکمه ریست را فشار دهید تا عملیات ریست کردن اجرا شود. ممکن است با پیغام های خطا روبرو شوید در این صورت دکمه ی Temp را به مدت 5 ثانیه فشار دهید.

و حالا ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی برای کسانی که دستگاهشان دکمه ریست را ندارد یک راه حل ساده به شما پیشنهاد می کنیم دستتگه را از برق جدا کنید و به مدت 5 ثاینه دکمه ی Start یا Pause را نگه دارید سپس دستگاه را به برق وصل کنید تا دستگاه ریست شود. یکی از نکاتی که لازم است به آن اشاره کنیم این است که اگر دستگاه شما نیاز به ریست دارد این کار را انجام دهید و در صورتی که اجرای این مراحل برای شما دشوار است از کاردون کمک بخواهید.

 

کپی