اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

طراحی سایت املاک تا چه حد نیاز مشاوران املاک را برطرف کرده است؟

طراحی سایت املاک تا چه حد نیاز مشاوران املاک را برطرف کرده است؟

طراحی سایت املاک بسیار مهم و ضروری است، چرا که این روزها با شیوع ویروس کرونا بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا از طریق سایت کارهای خود را انجام بدهند.

طراحی سایت املاک بسیار مهم و ضروری است، چرا که این روزها با شیوع ویروس کرونا بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا از طریق سایت کارهای خود را انجام بدهند. حال وجود یک سایت برای مشاوران املاک می تواند ضروری قلمداد شود، حال دیگر گروهی از مشتریان شرکت های طراحی سایت را مشاوران املاک تشکیل می دهد. به طور کلی طراحی سایت املاک حرفه ای می تواند این امکان را به وجود بیاورد که شما بتوانید به راحتی مشتریان خود را افزایش داده و از همه مهمتر با نظم دهی به تمامی فایل های رهن، اجاره، خرید و فروش بسیاری از مشتریان و خریداران را به راحتی هدایت کرده و در کمترین زمان ممکن خانه ها و املاک را به فروش برسانید. بسیاری از افراد می توانند به راحتی با مراجعه به سایت های املاک، نیاز خود را ثبت نموده  و به راحتی در این سایت ها، خانه خود را اجاره یا برای فروش بگذارند.

 

چرا بهتر است از خدمات طراحی سایت املاک برای بنگاه خود استفاده کنیم؟

یکی از اصناف بسیار آسیب پذیر در همه گیری کرونا، بنگاه های املاکی است. بنابراین داشتن یک سایت می تواند به این صنف آسیب پذیر کمک کند تا به راحتی از طریق داشتن یک سایت حرفه ای مشتریان خود را در همه حال حفظ کرده و از همه مهمتر در شرایط قرنطینه که هیچ فردی اجازه بازدید از خانه خود را نمی دهد، با انتشار عکس های خانه، بتوان تمامی فرآیند رهن، اجاره و فروش را انجام داد. بنابراین طراحی سایت املاک می تواند برای بسیاری از مشاوران املاک، کمک کند تا با کساد کسب و کار خود روبرو نشوند. داشتن یک سایت املاکی می تواند سبب شود که شما به راحتی تمامی فایل های خود را ساماندهی کرده و به راحتی بتوانید از خدمات طراحی سایت استفاده نمایید. بنابراین اگر به عنوان یک مشاوره املاک در بنگاه های املاک کار می کنید، می توانید با مراجعه به سایت ایران سایت ، از این تیم حرفه ای در زمینه طراحی سایت املاک حرفه ای کمک گرفته و به کسب و کار خود رونق ببخشید.

 

---

چگونه می توانیم خانه ای مناسب برای اجاره را در سایت های املاک پیدا کنیم؟

بسیاری از افراد که مستاجر هستند در تلاش هستند تا از طریق سایت های املاکی بتوانند خانه مورد نظر خود را اجاره نمایند. بنابراین ما قصد داریم تا در این بخش نحوه اجاره کردن خانه ها را به شما توضیح بدهیم. همانطور که می دانید به دلیل شیوع بیماری کرونا و قرنطینه شدن شهرهای بزرگ، بسیاری از افراد در تلاش هستند تا از طریق سایت های املاکی، فایل های اجاره را به همگان و افرادی که به دنبال خانه هستند نشان دهند. برای اینکار کافیست که شما وارد این سایت ها شده و با انتخاب شهر مورد نظر، انتخاب محدوده و منطقه مورد نظر خود، متراژ مورد نظر و از همه مهمتر انتخاب بودجه ای که دارید.

یکی از خانه هایی که در فایل استیجاری قرار دارد را انتخاب نموده و برای عقد قرارداد به بنگاه رفته و قرارداد یک ساله ای بین خود و صاحب خانه تنظیم نمایید. این روزها به دلیل قرنطینه شدن شهرهای بزرگ بسیاری از افراد می توانند به راحتی از طریق سایت های املاک خانه های خود را برای اجاره دادن در این سایت ها معرفی کرده و اجاره بدهند. بنابراین برای اینکار کافیست که شما عکس هایی از فضاهای مختلف خانه خود تهیه کرده و به راحتی آن را در این سایت ها معرفی نمایید.

 

---

کدامیک از شرکت ها می توانند طراحی سایت املاک را انجام بدهند؟

اگر تا به حال از سایت های مختلف استفاده نکرده اید می توانید به راحتی برای داشتن یک سایت املاک از یک تیم حرفه ای طراحی سایت کمک گرفته و از آنها بخواهید تا یک سایت پربازدید در موتور جستجو گوگل برای شما طراحی کرده و از همه مهمتر میزان مشتریان شما را افزایش بدهند. شرکتی می تواند طراحی این مدل سایت ها را به عهده بگیرد که در رزومه کاری خود، طراحی این سایت ها را انجام داده باشد. بسیاری از سایت هایی املاکی در انتهای آن نام شرکت طراح سایت قید می شود، بنابراین شما می توانید با مراجعه به سایت این شرکت ها و مشاهده رزومه کاری آن ها به این مجموعه ها اعتماد نموده و کار خود را به آن ها بسپارید.

یک سایت حرفه ای املاک چه ویژگی هایی دارد؟

یک سایت حرفه ای املاک ویژگی های زیادی دارد که بسیاری از افراد در تلاش هستند تا با داشتن یکی از انواع آنها کارهای خود را رفع و رجوع نمایند. بنابراین ما قصد داریم تا در این بخش شما را با ویژگی های یک سایت حرفه ای برای املاک آشنا نماییم.

●     دسترسی در همه حال تنها با وارد شدن به سایت

●     به روز بودن فایل ها در هر ساعت

●     امکان مکالمه با مشاوران املاک

●     مشاهده عکس های ملک مورد نظر

●     مناسب برای روزهای قرنطینه

●     نمایش دادن تمامی اطلاعات مورد نظر برای مشتریان

 

 

---

 

بنابراین :

شما می توانید اگر در بنگاه ها املاک مشغول به کار هستید به راحتی با داشتن یک سایت معتبر و پربازدید در موتور جستجو گوگل بسیاری از افرادی که قصد خرید، فروش، رهن و اجاره را دارند را به انجام دادن این کارها به صورت آنلاین دعوت نمایید، تنها مسئله مهمی که وجود دارد این است که شما برای عقد قرارداد باید حتما در بنگاه حاضر شوید و قرارداد فی مابین را تنظیم نمایید. بنابراین داشتن یک سایت املاک این روزها یک اجبار است نه انتخاب. برای طراحی سایت املاک حرفه ای می توانید با مشاورین ایران سایت در تماس باشید.

 

 

 

 

 

 

کپی