اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

انهدام یک باند قاپ زنی در کرمانشاه

انهدام یک باند قاپ زنی در کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان از انهدام باند قاپ زنی و کشف 65 فقره سرقت از آنها در شهر کرمانشاه خبر داد.

 سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: پس از وقوع چند مورد سرقت گوشی موبایل و کیف قاپی در شهر کرمانشاه توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو 206 سرقتی، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان کرمانشاه تحقیقات گسترده خود را برای شناسایی عاملان سرقت ها آغاز کرده و توانستند مخفیگاه یکی از اعضای باند که یک زن بود را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی این شخص را دستگیر کردند، افزود: فرد دستگیر شده ضمن اعتراف به ارتکاب سرقت اعلام کرد 2 همدست دیگر نیز داشته است.

سردار جاویدان تصریح کرد: ماموران با راهنمایی صورت گرفته به سراغ دیگر اعضای باند رفته و در حالی که احکام قضائی را نیز همراه داشتند در عملیات های جداگانه آنها را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه سارقان دستگیر شده به ارتکاب 65 فقره سرقت گوشی تلفن همراه، وسایل داخل خودور، کیف قاپی و ... اعتراف کردند، از کشف تعداد زیادی اموال مسروقه به ارزش 15 میلیارد ریال از مخفیگاه سارقان خبر داد.

سردار جاویدان در پایان از معرفی سارقان دستگیر شده به دستگاه قضائی برای صدور احکام لازم خبر داد و گفت: خودرو پژو 206 سرقتی نیز از اعضای باند کشف شد.#پلیس

کپی