اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

دستگیری زورگیران تلفن همراه

دستگیری زورگیران تلفن همراه

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی استان تهران ازانهدام باند 2 نفره سارقان زورگیر تلفن همراه و کشف 10 فقره سرقت خبر داد.

 به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ کارآگاه" قاسم دستخال"  بیان داشت: دهم فروردین ماه جاری شهروندی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفته و اعلام کرده در خیابان "شریعتی" توسط 2 سارق با تهدید چاقو از وی زورگیری شده است که با حضور به موقع ماموران گشت کلانتری104 عباس آباد در محل یکی از سارقان به نام "محمود" دستگیر و با دستور قضائی پرونده و متهم دستگیر شده به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع شد.
وی عنوان کرد: با دستور  قضائی دستگیری دیگر متهم پرونده در دستور کار این یگان قرار گرفت و با ارجاع پرونده به تیم مبارزه با سرقت به عنف پایگاه سوم اقدامات و پی جویی لازم انجام که "محمود" به بزه انتسابی با همدستی فردی به نام "محمدرضا" معترف شد.
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران  ابراز داشت: در تحقیقات پلیسی از "محمود" بیان داشت آدرس دقیقی از "محمدرضا" ندارم که کارآگاهان با بهره گیری از شیوه های نوین و علمی کشف جرم موفق می شوند، مخفیگاه همدست متواری وی را در خیابان "مرودشت" شناسایی و در یک عملیات غافلگیر کننده او را که قصد فروش اموال مسروقه را داشت دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: این متهم نیز در تحقیقات اولیه منکر هر گونه سرقت بوده و در اظهاراتی ضد و نقیض سعی در کتمان حقیقت داشته که با مواجه حضوری با دیگر متهم پرونده و شاکی به بزه انتسابی معترف و با توجه به اموال مکشوفه در اختیار هنگام دستگیری هر 2 متهم به 10 فقره سرقت به این شیوه و شگرد اعتراف کردند.
سرهنگ دستخال، افزود: تاکنون 6 تن از مال باختگان متهمان را به عنوان سارق خود شناسایی و هر 2 متهم با صدور قرار مجرمیت از سوی مقام قضائی روانه زندان شدند.

کپی