اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

قتل پدر با همدستی معشوقه

قتل پدر با همدستی معشوقه
آرزوکیهان

دختر 16 ساله ای که با همدستی معشوقه 18 ساله اش پدر 45 ساله خود را به قتل رسانده و جسدش را به آتش کشیده بود بازداشت شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم، متهمان هنگامیکه متوجه می شوند پدر دختر با نامزدی شان مخالف است توطئه قتل وحشیانه او را می کشند.
بنا بر گزارش پلیس ایالتی سالک سیتی آمریکا متهمان قربانی را با ضربات چاقو کشته و سپس خانه اش را به آتش می کشند تا آثار جنایت شوم شان را پنهان کنند.
سخنگوی پلیس بیان کرد در زمان جنایت همسر قربانی – مادر دختر – در خانه حضور نداشته و وی با تلفن همراه همسرش تماس گرفته و از او بی خبر می ماند از این رو به دخترش زنگ می زند و جویای احوال پدرش می شود اما او به دروغ بیان می کند که پدر دوش گرفته و خوابیده است .همسر وی که بیرون از شهر بوده نگران شده و با همسایکان تماس می گیرد و در همین زمان آنها به  وی می گویند که دود ناشی از آتش سوزی از خانه شان به چشم می خورد.
"دانیل کاک" سخنگوی پلیس وی افزود: این زن با اداره پلیس تماس گرفته و درخواست کمک کرده است. ماموران ما با کمک ماموران آتش نشانی جسد قربانی را بیرون کشیدند اما به زودی روشن شد که وی بر اثر ضربات ناشی از چاقو جان سپرده است . متهمان پس از جنایت با خودروی شخصی قربانی و پول هایش پا به فرار گذاشته بودند که با درایت ماموران پلیس بلافاصله شناسایی و دستگیر شدند. دختر قربانی بیان کرد که به دلیل مخالفت پدرش با ازدواج این دو دست به قتل وی زده است و ابتدا او و نامزدش می خواستند تا جسد را مثله کرده و پنهان کنند اما نقشه شان به آتش کشیدن منزل تغییر کرده است.

کپی