اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

دستگیری عامل آتش سوزی خودروهای سواری خیابان "دیباجی"

دستگیری عامل آتش سوزی خودروهای سواری خیابان "دیباجی"

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری عامل آتش سوزی عمدی 4 دستگاه خودروی سواری خیابان "دیباجی" با تلاش ماموران پایگاه سوم این پلیس خبر داد .

به گزارش ایران آنلاین ، سردار "علی ذوالقدری " با اعلام این خبر  بیان داشت: روز گذشته در پی دریافت شکایتی در خصوص آتش سوزی 4 دستگاه خودروی سواری  در خیابان "دیباجی" تهران، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پایگاه سوم  پلیس  امنیت عمومی تهران بزرگ  قرار گرفت .

وی  عنوان کرد: با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله کارگروهی از  ماموران پایگاه سوم این  پلیس و ماموران کلانتری 124 قلهک برای  شناسایی عامل یا عاملان این آتش سوزی و پیگیری علت و انگیزه آتش سوزی تشکیل و تحقیقات تخصصی  در این خصوص آغاز شد .

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ  با بیان اینکه در بازدید از خودروها عمدی بودن آتش سوزی محرز شد، ابراز داشت: پس از بررسی تصاویر دوربین های مداربسته و انجام تحقیقات میدانی ، عامل آتش سوزی  خودروها شناسایی شد .

این مقام ارشد انتظامی افزود : با توجه به اینکه متهم بلافاصله پس از آتش سوزی از محل متواری شده بود ، تلاش برای  دستگیری  متهم  ادامه یافت تا این که پس از 24 ساعت تلاش شبانه روزی متهم در حال پرسه زنی در حوالی محل آتش سوزی شناسایی و با هماهنگی های قضائی در  یک عملیات پلیسی وی  دستگیر شد.

سردار ذوالقدری  با اشاره به اینکه در پی آتش سوزی صورت گرفته 5  میلیارد  ریال به شهروندان خسارت وارد شده است، گفت : متهم طبق دستور قضائی برای تحقیقات تکمیلی و بررسی علت این آتش سوری در اختیار ماموران این پلیس قرار دارد. 

کپی