اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

دستگیری سارقان کامپیوتر خودرو در جنوب تهران

دستگیری سارقان کامپیوتر خودرو در جنوب تهران

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به دستگیری دو سارق کامپیوترهای خودرو، در محدوده مولوی، گفت: این متهمان، شب گذشته در یک عملیات ضربتی دستگیر و به 50 فقره سرقت اعتراف کردند.

 به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ  "دوستعلی جلیلیان "،گفت: با افزایش سرقت لوازم و قطعات داخلی خودرو خصوصا کامپیوتر خودرو، در این محدوده، ماموران تجسس کلانتری 116 را بر آن داشت تا موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دهند.
وی افزود: با به کار گیری شیوه های تخصصی و طی یک سلسه اقدامات فنی و اطلاعاتی، ماموران موفق شدند محل اختفای این دو سارق را در همان محدوده مولوی شناسایی کنند و پس از هماهنگی با مقام قضایی برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.
وی اضافه کرد: در عملیاتی هماهنگ، هر دو سارق در مخفیگاهشان دستگیر و پس از انتقال به کلانتری تحت بازجویی قرار گرفتند که طی آن به جرایم خود مبنی بر سرقت کامپیوتر خودروهای پارک شده در خیابان و بدون سیستم ایمنی مناسب، اعتراف کردند.
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ، با بیان اینکه در بازجویی های انجام شده هر دو متهم به همدستی با هم و مشارکت در سرقت ها اعتراف کردند، بیان داشت: سارقان به 50 فقره سرقت کامپیوتر خودرو طی ماه گذشته  در این محدوده اقرار کردند، در این عملیات پلیسی دو دستگاه خودرو و 33 دستگاه کامپیوتر خودرو به ارزش تقریبی 2 میلیارد ریال کشف شد.

کپی