اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

فیلم سینمایی «دینامیت» گزینه اکران تابستان سینمای ۱۴۰۰

فیلم سینمایی «دینامیت» گزینه اکران تابستان سینمای ۱۴۰۰

اکران سینماها بعد از ماه مبارک رمضان می تواند چالشی تازه برای اهالی سینما باشد. در این میان گزینه هایی برای اکران در سینماها وجود دارد که فیلم سینمایی کمدی «دینامیت» یکی از این گزینه هاست.

 سینمای ایران از اسفند ماه سال ۹۸ بار بحرانی با نام کرونا روبرو شده است، بحرانی که نه تنها عرصه هنر کشور بلکه سراسر جهان را با مشکلات فراوانی روبرو کرده است.
حال اکران سینماها بعد از ماه مبارک رمضان می تواند چالشی تازه برای اهالی سینما باشد. در این میان گزینه هایی برای اکران در سینماها وجود دارد که فیلم سینمایی کمدی «دینامیت» یکی از این گزینه هاست.
فیلم دینامیت به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه کنندگی ابراهیم عامریان به عنوان یکی از گزینه‌های اکران تابستانی سال ۱۴۰۰ معرفی شده است، فیلمی که با محوریت کمدی خود می‌تواند سینمای ورشکسته را از وضعیت فعلی خارج کند.

احمد مهران‌فر و پژمان جمشیدی در این فیلم نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند، علاوه بر این دو بازیگر نازنین بیاتی، زیبا کرمعلی، محسن کیایی و نادر سلیمانی بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی دینامیت به ایفای نقش پرداخته اند.

از جمله عواملی که می‌تواند فیلم سینمایی دینامیت را به عنوان یکی از شانس‌های اکران معرفی کند، ترکیب بازیگران و نوع گریم متفاوت آن‌ها در اثری کمدی است، اثری که شاید بتواند به سرعت سینما را به وضعیت قبلی فروش بازگرداند، اما نکته آنجاست که این اثر تا چه حد به کیفیت سینما اضافه خواهد کرد./ایسنا

بیشتر بخوانید

«دینامیت» به جای «شنای پروانه» سینماها را منفجر می کند؟

بازیگر پایتخت با «دینامیت» به سینما می رود

کپی