اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

پلیس با روزه خواران قاطعانه برخورد می‌کند

پلیس با روزه خواران قاطعانه برخورد می‌کند

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد: هرگونه مظاهر روزه خواری با برخورد قاطع رو به رو می‌شود.

 فرمانده انتظامی کهگیلویه وبویر احمد گفت: نیروی انتظامی بر اساس وظیفه و رسالتی که بر عهده دارد، اقدامات خاصی را در رابطه با کنترل و نظارت بر معابر و اماکن عمومی و پیشگیری از هرگونه مظاهر روزه‌خواری اندیشیده و گشت‌های ویژه خود را سازماندهی کرده است.

سردار کیقباد مصطفایی افزود: همچنین در طول ماه مبارک رمضان و روز‌هایی که در آن قرار داریم، مبنای اقدامات و فعالیت صنوف بر اساس تصمیمات ستاد مقابله با بیماری کرونا در سطح کشور و استان است.
مصطفایی بیان کرد: از ابتدای هفته جاری فعالیت تمام مراکزی که به نوعی تجمعاتی را در پی دارند، ممنوع بوده و بعد از اعمال محدودیت‌های ستاد کرونا، شاهد اجازه فعالیت برخی از صنوف هستیم.

وی با اشاره به اینکه صنوفی مثل رستوران‌ها، بیرون ب ها، بستنی فروشی‌ها و ساندویچی‌ها به صورت غذای آماده می‌توانند اقدامات و فعالیت داشته باشند، اظهار داشت: همه رستوران‌ها، کافی شاپ ها، قهوه‌خانه‌ها و مواردی از این دست حق هیچ گونه فعالیتی را از اذان صبح تا اذان مغرب ندارند و فعالیت آن‌ها محدود است.

فرمانده انتظامی استان از شهروندان خواست حرمت این ماه عزیز را حفظ کنند. پلیس با هرگونه مظاهر روزه خواری و موارد خلاف بر تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا، قاطعانه برخورد می‌کند.صدا وسیما 

کپی