اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

کشف 222 کیلوگرم موادمخدر در گلستان

کشف 222 کیلوگرم موادمخدر در گلستان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان گلستان از کشف ۱۷۲ کیلو تریاک و ۵۰ کیلو حشیش در یک عملیات موفقیت پلیسی خبر داد.

سرهنگ مجید زائری اظهار داشت: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس ازانجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از سوداگران مرگ شدند.

وی افزود: طی بررسی‌های تخصصی پلیس مشخص شد متهم قصد جابه جایی مواد مخدر را با یک دستگاه خودرو از طریق یکی از محورهای مواصلاتی استان را دارد که بلافاصله تیمی ویژه از ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گلستان بیان داشت: ماموران پس از چندین ساعت کار اطلاعاتی موفق شدند خودرو مورد نظر را شناسایی و در عملیاتی موفقیت آمیز آن را متوقف کنند.

‌سرهنگ زائری با تاکید بر مقابله بی‌امان پلیس با سوداگران مرگ، خاطر نشان کرد:  در بازرسی از این خودرو 172کیلو تریاک و 50 کیلو حشیش کشف و یک متهم نیز دستگیر و متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

‌وی به دستگیری 21 قاچاقچی و یک هزار و 500 خرده فروش مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون اشاره کرد و گفت: در این مدت 2 تن و 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف که 150 درصد رشد را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.پلیس

کپی