اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سقوط پراید در قزوین به دره یک کشته داد

سقوط پراید در قزوین به دره یک کشته  داد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: بر اثر سقوط یک دستگاه پراید به دره در گردنه کاماسار (منطقه سیاه سنگ) یک نفر جان باخت و دو نفر مصدوم شدند.

 حکمت اله هاشمی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: در ساعت ۱۹:۵۴ پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ گزارشی مبنی بر سقوط یک دستگاه پراید به دره با عمق ۱۵۰ متر در گردنه کاماسار (منطقه سیاه سنگ) به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان قزوین اعلام شد.

وی ادامه  داد: با توجه به کوهستانی بودن حادثه و نیاز به تیم تخصصی بلافاصله تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان قزوین، مستقر در پایگاه امداد و نجات کوهستانی فدک جهت امداد رسانی به محل حادثه اعزام شدند.---

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین افزود: نجاتگران پس از رسیدن به محل حادثه و ارزیابی و ایمن سازی محیط به تثبیت خودرو و رهاسازی مصدومان پرداختند، سپس با استفاده از تجهیزات و ایجاد کارگاه به بالاکشی مصدومان با کمک نیروهای مردمی اقدام کردند‌.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان گفت: این خودرو ۳ سرنشین داشت، که متاسفانه یک نفر کشته و دو تن از مصدومان پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط توسط نیروهای اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.فارس

 

 

 

کپی