اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

مجیدی: تیم برتر میدان بودیم / به بازیکنانم تبریک و خسته نباشید می‌گویم

مجیدی: تیم برتر میدان بودیم / به بازیکنانم تبریک و خسته نباشید می‌گویم

سرمربی استقلال در نشست خبری گفت: توانستیم یک بازی باکیفیت را به نمایش بگذاریم. امیدوارم در بازی های آینده هم با همین کیفیت کار کنیم.

فرهاد مجیدی بعد از برتری 5 بر 2 تیمش مقابل الاهلی عربستان در نشست خبری گفت: به تیم الاهلی خسته نباشید می گویم. به تیم خودم تبریک می گویم. در هردو نیمه تیم برتر میدان بودیم. به خوبی الاهلی را آنالیز کرده بودیم. بچه ها هم خوب کار کردند و توانستیم یک بازی باکیفیت را به نمایش بگذاریم. امیدوارم در بازی های آینده هم با همین کیفیت کار کنیم.

وی درباره تعویض های استقلال در نیمه دوم و اینکه آیا این تعویض ها به خاطر افت بدنی بازیکنان بود، تاکید کرد: به هیچ وجه اینطور نیست. تعویض های ما تاکتیکی بود. تغییر تاکتیک دادیم و بازیکنان تعویضی هم با کیفیت کار کردند.این تعویض ها باعث شد تا دقایق بیشتری صاحب توپ باشیم و بتوانیم بازی را در دست بگیریم.

سرمربی استقلال درباره آینده تیمش در دور گروهی لیگ قهرمانان گفت: هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. می دانیم که بازی های سختی داریم. هیچ اتفاقی هنوز رخ نداده است. فقط یک بازی باکیفیت را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. امشب من و بازیکنانم که از آنها تشکر می کنم خوشحالیم اما از فردا تمرکزمان را روی بازی های بعدی می گذاریم./ایلنا

کپی